Garden Resort Calabria 4* - Пицо, Калабрија

Голем хотелски комплекс, Кој се наоѓа во близина на местото Пицо, додека од аеродромот Terme Lameza е одалечен околу 15км. Приватната плажа е одалечен 300м.


Соби:

Сите соби имаат купатило (туш/вц), фен, сат. телевизија, телефон, клима уред, сеф. Поголемиот број на соби имаат балкон.


Ресторани и барови:

Освен главниот ресторан, хотелот поседува уште 1 помал ресторан и пицерија. Постојат 2 бара од кои едниот е снек бар.


Содржини:

Хотелот нуди услуги на рент а кар, shuttle bus, а во хотелското лоби има и продавница за сувенири.


Галерија: