Blue Sea San Anton Hotel 3* - Бугиба, Малта

Одалечен е 500м од морето и од шеталиштето, во близина на центарот, продавниците, баровите и рестораните. Од аеродромот е одалечен 20км и 50м од локалната автобуска станица.


Соби:

Имавкупно 262 соби. Секоја има купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, клима уред, телфон и сеф.


Ресторани и барови:

Во склоп на хотелот има ресторан, паб и бар покрај базен, интернет центар, продавница и играчница.


Галерија: