Sunflower 3* - Кавра

Хотелот е сместен во мирниот дел на градот, во заливот St.Paul, на 10 мин пешки од карпестата обала и шеталиште, бројните барови, ресторани и продавници. Аеродромот е одалечен 20км.


Соби:

Има вкупно 108 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, интернет, клима уред, сеф и балкон.


Ресторани и барови:

Во состав на хотелот има ресторана со интернационална кујна и снек бар, интернет центар, манувачница и сервис за перење и сушење на алишта. Посебно задоволство за гостите претставува барот покрај базенот со панорамски поглед на залиот.


Галерија: