Alexandra 3* - Ст. Џулијанс, Малта

Се наоѓа во центарот на местото Paceville, во близина на дискотеките, пабовите и баровите. Одалечен е 500м од песочната градска плажа и 11 км од аеродромот.


Соби:

Има 145 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, клима уред, радио, сеф, интернет, мини бар и балкон.


Ресторани и барови:

Гостите имаат на располагање 2 главни ресторани, 2 бара, сервис за перење и сушење на алишта, интернет центар, ТВ сала, мини маркет, играчница, менувачница, рент а кар и фризерски салон.


Галерија: