Park 4* - Слиема, Малта

Хотелот се наоѓа на 100м од шеталиштето покрај море и карпеста плажа, во близина на бројните продавници и ресторани. Од аеродромот е одалечен 8 км, и 3км ос Ст.Џулијанс-Пацевил, центар на ноќниот живот. Локалната автобуска станица која сообраќа до Валета и Ст.Џулијанс е одалечен само 50м.


Соби:

хотелот има 152 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, клима уред, радио, сеф, мини бар и балкон.


Ресторани и барови:

Гостите имаат на располагање ресторан, 2 бара, сервис за перење и сушење на алишта, менувачница и интернет центар.


Галерија: