Sliema Marina 3* - Слиема, Малта

Позициониран на сама обала, на шеталиште долго 7км, во самиот центар на Слиема, овој хотел е опкружен со бројни ресторани, кафичи и продавници. Од аеродромот е одалечен 11 к, а најблиската карпеста плажа е на 500м. Во близина на хотелот има и автобуска станица.


Соби:

Хотелот има 78 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), сат.телевизија, телефон, интернет, клима уред, сеф и балкон.


Ресторани и барови:

Покрај италијанскиот ресторан и кафич, во составот на хотелот има салон за убавина, интернет центар, рент а кар, менувачница и сервис за перење и сушење на алишта.


Галерија: