Argento 4* - Ст. Џулијанс, Малта

Бутик хотел сместен во центарот на Ст. Џулијанс (St.Julians), во близина на пристаништето и Пацевил (Paceville), центарот на ноќниот живот. Од песочната градска плажа е одалечен 500м, од Слиема 5км, а од аеродромот 11км.


Соби:

Има 74 модерно уредени соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, клима уред, сеф и мини бар.


Ресторани и барови:

Во состав на хотелот има главен ресторан, лоби бар, интернет центар, менувачница, рент а кар и сервис за перење и пеглање на алишта.


Галерија: