Seabank & Spa 4* - Мелиха, Малта

Од Мелиха е одалечен 1км, од Валета 24 км, а од аеродромот 26 км. Една од најубавите песочни плажи на островот се наоѓа преку улица од хотелот.


Соби:

Има 467 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, интернет, клима уред, сеф, мини бар и балкон.


Ресторани и барови:

Хотелот има 3 ресторани, пицерија, снек бар, бар покрај базен, менувачница, продавница, интернет центар, сервис за перење и сушење на алишта.


Галерија: