Grupotel Alcudia Suite 3* - Playa de Muro, Mallorca

Се наоѓа во областа Алкудија, на 200м од истоимената долга песочна плажа. Од Палма е одалечен 50км, а од аеродромот околу 60км.


Соби:

Сите студија и апартмани во својот состав имаат купатило (туш/вц), фен, телефон, сат.телевизија, клима уред, сеф, опремен кујнски дел и балкон. Апартманите покрај спалната соба имаат и дневна соба.


Ресторани и барови:

Хотелот има ресторан со понуда на јадења од национална и интернационална кујна и бар во кој се служат лесни оброци, алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе. Гостите имаат на располгање и интернет центар, менувачница, служба за перење и сушење на алишта, а постои и можност за наем на велосипед или рент а кар. На располагање гостите имаат и лекар.


Галерија: