Be Live Collection Palace de Muro 5* - Playa de Muro, Mallorca

Овој исклучително луксузен и модерен хотел се наоѓа на плажа, опкружен со паркот Albufera. од Алкудија е одалечен 5км, а од аеродромот 60км.


Соби:

Собите се пространи и модерно опремени. Сите имаат куаптило (туш/вц), фен, телефон, аст.телевизија, wi-fi интернет, сеф, мини бар и балкон.


Ресторани и барови:

Освен главниот рестора, хотелот има и 2 a la carte ресторани, со понуда на јадења од интернационална и од јапонска кујна. Освежителни пијалоци и костели се служат во 2 бара, од кои 1 се наоѓа покрај базенот.


Содржини:

Во состав на хотелот има и ТВ сала, фризерски салон, а гостите имаат на располагање и сервис за прење и сушење на облека, Гостите на располагање имаат и доктор.


Галерија: