Grupotel Parc Natural Spa 4* - Playa de Muro, Mallorca

Луксузен и елегантен хотел. Се наоѓа во местото Плаја де Муро (Playa de Muro), на сама плажа. Од аеродромот е одалечен 60км.


Соби:

Хотелот располага со комфорни и убаво уредени соби. Секоја соба има купатило (уш/вц), фен, телефон, сат.телевизија, клима уред, сеф, wi-fi интернет, мини бар и балкон.


Ресторани и барови:

Хотелот има ресторан во кој се служат пансионските оброци, a la carte ресторан на плажа и бар.


Содржини:

Гостите имаат на располагање интернет центар, како и фризерски салон.


Галерија: