Palma Mazas 2* - El Arenal

Се наоѓа на 600 м од плажа, во мирниот дел на Аренал, но недалеку од самиот центар на местото. Од Палма е оддалечерн 10км, а од аеродромот оклу 8 км.


Соби:

Хотелот има вкупно 108 соби, сите опремени со купатило (туш/вц), фен, телефон и сат. телевизија.


Содржини:

Во состав на хотелот има ресторан, бар, менувачница, сеф на рецепција.


Галерија: