Caribbean Bay 3* - El Arenal

Комплетно реновиран хотел во 2013 година. Се наоѓа во Аренал, на 100м од плажа. Од аеродромот е оддалечен 6км.


Соби:

Сите соби имаат купатило (туш/вц), фен, телефон и клима уред.


Ресторани и барови:

Хотелот има ресторан, како и бар каде се служат освежителни пијалоци.


Галерија: