Akrogiali ***** - Касандра

Полихроно, 60м плажа, 90км Солунски аеродром. Хотел со посебна Атмосфера Гостопримството е главна одлика на овој бутик / хотел со романтична амосфера, а услугата прилагодена за секој клиент е политиката на вработените. Тука можете да уживате во вечера на свеќи или да имате доручек во вашата соба. Сите 18 соби се декорирани во блага пештерска боја. Идеален е за парови и семејства кои сакаат мирен одмор, а истовремено е блиску до плажа. Во ноќните часови околните барови и кафеани ви пружаат можност за разновидна забава.


Соби:

клима, балкон, сеф, телефон, ТВ


Ресторани и барови:

Кафе бар, ресторан


Содржини:

интернет


Галерија: