Assa Maris ***+ - Ситониа

Pyrgadikia 4km, Agios Nikolaos 8km, Солун 100км. Идиличен Хотел на плажа. Големите палми го разубавуваат овој хотел со прекрасна локација кој се наоѓа на средината на заливот, на раскошната плажа. Хотелот е идеално место за љубителите на сонце, мирниот и опуштен одмор. Гостите најчесто се од утрото до мракот во своите костуми за капење, покрај базенот или на плажа каде се и удобните лежалки со чадорите за сонце. Хотелот располага со 66 соби.


Соби:

клима, балкон, купатило, фрижидер, фен, телефон, ТВ


Ресторани и барови:

бар на плажа,бар кај базенот, ресторан,


Содржини:

интернет, отворен базен, паркинг, сеф, минимаркет, тенис, спортови на вода


Галерија: