ATRIUM **** - Касандра

Pefkohori, од аеродром Солун 95км. Хотелот Atrium има 110 соби со преубав панорамски поглед на заливот на Касндра, а се наоѓа удолж со богата шумска вегетација. Сите соби се многу удобни и даваат чуство на комфорност. Постојат многубројни начини да го поминете своето време во хотелот со оглед на секојдневната забава и анимација. Квалитетната храна е на завидно високо ниво во секој поглед. За оние кои се љубители на Pefkohori и сакаат да уживаат во неговите многубројни кафетерии, клубови и продавници, хотелот нуди бесплатен превоз со мини автобус до центарот на градот и плажите.


Соби:

Клима уред, Балкон, Фен, Фрижидер, ТВ со сателитски програми, Телефон


Ресторани и барови:

Бар покрај базен,Ресторан,


Содржини:

Терен за кошарка,Базен за возрасни,со одвоен дел за најмладите,Базен за возрасни,


Галерија: