Despotiko ***+ - Ситониа

плажа Tristinka, Neos Marmaris 17km, Solun 130km. Изграден за идеално уживање во секој поглед , ментално и физички,Despotiko е мал и елегантне хотел сотри ниски згради на површина од 15000м. Гостите уживаат во љубезноста и услуживоста на персоналот опкружени со зеленило од маслинови дрвца што даваат хармонија и мир.Сите соби се разликуваат една од друга ппо својот дизајн и се реновирани во 2007г. Барот на плажа ви нуди освежување во текот на целодневното бањање. Отвореното кино дава романтична атмосфера во ретро стил.


Соби:

клима, балкон, купатило, кујна, фрижидер, фен, интернет, сеф, телефон, козметика, ТВ


Ресторани и барови:

Бар на плажа,бар кај базенот, ресторан,


Содржини:

одбојка на плажа, отворен базен,


Галерија: