Istion Club ***** - Касандра

на плажа, Nea Potidea 2,5км, 55км од аеродромот Солун.Хотел ISTION CLUB е најнов од овие три хотели, има 146 елегантни соби со беж тонови кои преовладуваат во инпресивната зграда од камен, стакло и метал. Нуди исклучителна услуга, разновидна храна која се сервисира во три ресторани и гламурозно опремен спа центар.


Соби:

Клима уред, Балкон или тераса, Купатило со фен за коса, Бањарка, Мини бар,Сеф (без доплата), Сатаелитски ТВ програм, Телефон.


Ресторани и барови:

Бар покрај базен, Ресторан.


Содржини:

Базен, Масажа и третмани за разубавување (со доплата), Спа центар (без доплата),Отворен базен, Таверна,Тениско игралиште.


Галерија: