Lagomandra Beach **** - Ситониа

плажата на Lagomandra 30 m, Neos Marmaras 6 km, солунски аеродром 90 km “Изузетно простран и конфорен ” На привилегирана позиција на плажа,од неодамна реновиран,се наоѓа хотелот LAGOMANDRA BEACH, дел од комплексот на Lagomandra хотелот.Во позадина на комплексот е огромен зелен простор ,и ридот Итамос кој го привлекува вниманието на гостите .Морето е топло ,со исклучиво сина боја .Хотелот има 64 соби и многу добра услуга .Лагомандра се наоѓа во оаза на мирот ,а во близина на Неос Мармарас ,место со многу живот ,со таверни,ресторани ,барови ,мини маркетии продавници со сувенири по должината на морскиот брег.


Соби:

клима,балкон,бања,мини радио ЦД,сеф (без доплата),телефон,ТВ,фен,фрижидер


Ресторани и барови:

ресторан,снек бар,таверна


Содржини:

базен,интернет (со доплата),сет за на плажа(со доплата),ТВ сала


Галерија: