Lagomandra Hotel **** - Ситониа

200m плажа Lagomandra , 90 km солунски аеродром “Близнак на Lagomandra Beach хотелот” Привилегија на овој хотел со 120 соби е прекрасен панорамски поглед бидејќи се наоѓа на височините на планината Итамос која излага на главниот пат на Ситонија . Дел е од комплексот на Lagomandra хотелот, така да сите гости ги користат услугите кои ги нуди соседниот хотел Lagomadra Beach. Поминувајќи пешачки мост над главниот пат ,гостите доаѓаат до прекрасната и популарна плажа Lagomandra.


Соби:

клима,балкон,бања,мини радио, LCD TV,туш со хидромасажа ,фрижидер,телефон,фен,сеф(бесплатно)


Ресторани и барови:

ресторан,,бар на базенот,


Содржини:

базен ,интернет (со доплата), ТВ сала


Галерија: