Makedonis** - Ситониа

Плажа Koviou-Kalogrias, Neos Marmaras 7 km, Nikiti 9 km, солунски аеродром 100 km. ”Тивок хотел на плажа” Хотелот Makednos ни нуди сместување на локација која е многу тешко да не се засака на прв поглед.Сместен е на приватна плажа ,гарантира одмор покрај самото море и криење од гужва .Можностите што ги нуди се просечни ама практични .За оние туристи за кои топлото море и прекрасната плажа се најбитни , Makednos е најпаметен избор за економичен одмор на еден од најпрекрасните места на Ситонија.


Соби:

клима,мини бар,сеф(без доплата),фрижидер,ТВ


Содржини:

Базен со одвоен дел за деца,детско игралиште ,


Галерија: