Meliton Inn *** - Ситониа

Paradisos-Neos Marmaras,100 km Solun Економичен,реновиран,покрај плажа” Овој многу симпатичен фамилијарен хотел се наоѓа на самиот крај на Неос Мармарас.Од убавата песочна плажа Парадисос го двои само тесна и мирна улица,без многу сообраќај.Хотелот е изграден како комплекс на ниски згради од кои секоја има 6 или 8 соби опремени со нов модерен мебел.Домашни миленичиња се добродојдени.Центарот на Неос Мармарас не е далеку,па гостите може да уживаат во кафулињата,баровите клубовите и таверните,како и во шопинг во многубројните продавници.


Соби:

• Клима уред • Телефон • ТВ со сателитски програм • Балкон • Фрижидер • Фен за коса • Купатило • Wi-fi ( со доплата


Содржини:

• Сет за плажа • Бар • Сеф ( без доплата) • Бар


Галерија: