Miramare *** - Ситониа

Paradisos-Neos Marmaras, 30 m од плажа , 118 од Солун “Комфорни апартмани покрај море” Хотелот е лоциран во мирното соседство на плажата Paradisos(Raj),пред влезот во градот Neos Marmaras, MIRA MARE се наоѓа на само 30 метри од плажата и е составен од четири двоспратни згради кои имаат вкупно 36 апартмани со опремени кујни.На неколку минути возење од хотелот се наоѓа центарот на градот полн со живот . Единствено што гостите може да ги одвлече од удобните лежалки на плажата е мирисот на вкусната храна од малата Mira Mare таверна .


Соби:

клима,балкон,комплетно опремена кујна ,ТВ,Купатило со фен,телефон ,фрижидер.


Ресторани и барови:

Cafe-Bar


Содржини:

Интернет (без доплата),паркинг,сеф(со доплата)


Галерија: