Naias ***+ - Касандра

Hanioti, 100км од аеродром Солун. “Семеен на прекрасна плажа” Се наоѓа на само 200м од центарот на популарното место Hanioti, на сама плажа, хотелот Naias е наменет за сите оние кои посакуваат да бидат во близина на ресторани, ноќен живот, продавници и барови. Хотелот нуди 65 пространи апартмани и junior suita. Мебелот е нов, истовремено и современ и класичен. Кујната им овозможува на посетителите самостојно готвење. Морето е топло и кристално чисто, убава и уредена плажа полна со живост, амбиент за гости од сите возрасти. За оние кои не сакаат да пропуштат ниту еден миг на сонце, тука е snack барот кој е подеднакво блиску до плажата и базенот, каде може да се освежите со пијалок или да нарачате лесен оброк.


Соби:

• Клима уред • ТВ • Телефон • Сеф (без доплата) • Купатило со фен • Кујна • Wi-fi (со доплата)


Ресторани и барови:

• Бар-ресторан• Бар покрај базен


Содржини:

• Базен • Детски базен • Сет за плажа (со доплата) • Лежалки и чадор на базен (бесплатно)


Галерија: