Porfi Beach *** - Ситониа

Nikiti 2 km, Solun 108 km,аеродром 92 km ”Хотел опкружен со шума покрај плажа” Хотел Porfi како да е сместен во голема саксија полна со цвеќе и зеленило.На своите гости им нуди сенка и во најтоплите денови пропратени со звуците на морето од најблиската плажа.Сместувањето кое хотелот го нуди е во 60 комфорни соби кои имаат нови комфорни душеци на сите кревети. Пријатниот одмор е карактеристика на овој мал ресорт кој се грижи за гостите со полно топлина и пријателски однос.Долгата златна плажа на градот Nikiti е создадена за уживање и буквално е „пред нозете„ на гостите. Kafé на хотелот е оаза на сенката за време на топлите часови.


Соби:

клима,балкон,телефон,сателитски програм ,бања со фен за коса ,фрижидер.


Ресторани и барови:

бар на плажи,ресторан


Содржини:

лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно),паркинг,сеф,сет за на плажа(со доплата)


Галерија: