Portes Palace **** - Касандра

на плажа, Nea Potidea 2,5км, 55км од аеродромот Солун. Хотел ISTION CLUB е најнов од овие три хотели, има 146 елегантни соби со беж тонови кои преовладуваат во инпресивната зграда од камен, стакло и метал. Нуди исклучителна услуга, разновидна храна која се сервисира во три ресторани и гламурозно опремен спа центар


Соби:

• Клима уред • Балкон или тераса • Купатило со фен за коса • Бањарка • Мини бар • Сеф (без доплата) • Стаелитски ТВ програм • Телефон


Ресторани и барови:

• Бар • Бар покрај базен• Ресторан


Содржини:

• Сет за плажа (без доплата) • Пешкир за плажа (без доплата) • Конференциска сала • Фитнес (без доплата) • Интернет катче • Сервис за перење • Масажа и третмани за разубавување (со доплата) • Паркинг • Лежалки и чадор на базен (бесплатно) • Школо за нуркање • Спа центар (без доплата)


Галерија: