Sani Asterias Suites***** - Касандра

Sani, 5 км од Nea Fokaia, 8км од Afitos, 77км од Солун Целта е да се разгалат гостите” Лоциран покрај популарната Sani марина, во срцето на Sani ресортот, Sani Asterias Suites е интимен хотел со 50 луксузни, елегантно наместени suite соби, автентична атмосфера, познати ресторани, приватна плажа и зачудувачки поглед. На своите посетители им овозможува супериорна услуга, приватна вечера на плажа и многу други содржини кои гостите можат да ги посакаат. Доколку гостите посакаат да излезат од нивната приватност на располагање им се сите содржини за забава обезбедени од страна на Sani ресортот.


Соби:

• Клима уред • Апарат за кафе и чај • Балкон • DVD / CD • Интернет (без доплата) • Када со џакузи и туш • Мини бар • Плазма ТВ • Сеф (без доплата) • Телефон • Фен


Ресторани и барови:

• Бар- ресторан покрај базен • Ресторан (2)


Содржини:

• Базен • Лежалки и чадор на базенот (бесплатно) • Базен за деца • Интернет • Паркинг • Пешкир за плажа (без доплата) • Сет за плажа (без доплата) Употреба Porto Sani спа центар и фитнес (без доплата) • W-Lan internet (без доплата)


Галерија: