Sonia *** - Ситониа

Gerakini, 30m од плажа, 75 km од Солун


Соби:

клима,балкон,фрижидер ,купатило со фен за коса, сателитски ТВ програм ,телефон, Wi-fi internet


Ресторани и барови:

ресторан,


Содржини:

лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно),спортски терени за кошарка и одбојка ,детско игралиште,центар за гнурење ,паркинг,пинг понг, ,сеф,сеф за на плажа(без доплата), Café-picerija,услуга за перење на алишта , Wi-fi internet.


Галерија: