Vila Athanasios Village 3 - Полихроно,Халкидики

Оваа вила е во состав на комплексот Athanasios Village, кој е сместен на сама обала во централниот дел на Полихроно.


Соби:

Сите студија и апартмани имаат опремена кујна, купатило (туш/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Студио 1/3: Соба со 3 кревети со можност за додавање на помошен кревет. Апартман 1/4: Спална соба со два кревета, кујна со два кревета. Постои можност за додавање на 2 помошни кревети.


Галерија: