Vila Mina - Полихроно,Халкидики

Вила Mina се наоѓа во непосредна близина на морето, иделано лоцирана во однос на најубавиот дел на плажата и шеталиштето.


Соби:

Сите апартмани имаат опремена кујна, купатило(туш/вц), телевизор, клима уред и тераса. Гостите имаат на располагање и голема, заедничка, влезна тераса на секој спрат. Апартман 1/3: Се наоѓаат на првиот и на вториот спарт. Делот за спиење со брачен и стандардни кревети е одвоен со ходник од кујната. Апартман 1/4: Се наоѓаат на приземје. Има две спални соби со по два стандардни кревети и кујна.


Галерија: