Vila Galini Nova - Полихроно,Халкидики

Вилата е изградена во 2008 година.Сместена е на самата обала на морето, во непосредна близина на шеталиштето.


Соби:

Студијата и апартманите имаат опремена кујна, купатило (туж/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Студио 1/2: Се наоѓаат на првиот и на вториот спрат. Просторија со два стандардни кревети, со можност за додавање на помошен кревет. Апартман 1/4: Се наоѓаат на првиот и на вториот спарт. Дуплекси со одвоени спални соби, со по два стандардни кревети. Еден апартман се наоѓа на приземје и има спална соба со два стандардни кревети и дел за дневен престој со два стандардни кревети. Апартман 1/5: Се наоѓа на приземје. Дуплекс со две спални соби со брачни кревети, дел за дневен престој со кауч и фотења на извлекување и кујна.


Галерија: