Vila Anti - Полихроно,Халкидики

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Полихроно, во пријатно опкружување, на од прилика 50м од плажа. Во непосредна близина на вилата има супермаркет, ресторан и пекара.


Соби:

Сите апартмани имаат опремена кујна, купатило (туж/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Апартман 1/3: Се наоѓаат на првиот спрат. Спална со брачен и стандарден кревет. Апартман 1/6: Се наоѓаат на вториот спрат. Дуплекс со две спални соби, двете со брачен кревет и стандарден кревет.


Галерија: