Vila Partenis - Пефкохори, Халкидики

Се наоѓа на самиот влез на Пефкохори, опкужен со зеленило. Од најубавиот дел од плажата е оддалечен 150м. Во непосредна близина на вилата се наоѓаат два големи супермаркети.


Соби:

Апартманите се сместени на првиот и на вториот спарт. Сите апартмани имаат опремена кујна, купатило (туш/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Апартман 1/5: Спална соба со три стандардни кревети, кревет на пуштање и кујна.


Галерија: