Vila Diana - Пефкохори, Халкидики

Вилата се наоѓа во централниот дел на Пефкохори, на 100м од плажа.


Соби:

Студијата и апртманите се наоѓаат на високото приземје и на првиот спрат. Сите имаат опремена кујна, купатило (туш/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Во составот на вилата има и бар со тераса. Студио 1/2: Соба со два стандардни кревети и кујна. Студио 1/3: Соба со три стандардни кревети и кујна. Апартман 1/4: Дуплекс апартман со две спални соби со по два стандардни кревети и терпезариски дел со кујна.


Галерија: