Vila Petridis - Пефкохори, Халкидики

Хотел од апартмански тип кој се наоѓа во мирниот дел на Пефкохори. Во близина на супермаркет, и на 300 м од плажа и од центарот на Пефкохори.


Соби:

Студијата се сместени на првиот спрат и имаат комплетно опремена кујна, купатило (туш/вц), телевизор, клима уред и тераса со гарнитура за седење. Студио 1/2 и 1/3: Соба со два или три стандардни кревети.


Содржини:

Апартхотелот во својот состав има ресторан со традиционална грчка, како и интернационална кујна, и ТВ сала.


Галерија: