Galini Apartments Lassi - Ласи, Кефалонија

Комплексот апартмани се наоѓаат во централниот дел на Ласи, во улицата која од Lassi хотелот води до морето. Најблиската плажа е на одалеченост од 30м, а плажата Gradakia се наоѓа на 500м. Во местото Ласи има многу кафичи, ресторани, продавници и супермаркети.


Соби:

Сите соби имаат купатило (туш/вц), сат.телевизија, клима уред, кујна и балкон или веранда.


Содржини:

Во склоп на комплексот гостите имаат паркинг на располагање.


Галерија: