Mediterranee 4* Lassi - Ласи, Кефалонија

Хотелот е сместен на песочна плажа во централниот дел на Ласи, од каде има прекрасен погглед на заливот Liksuri. Од Агростолија, главниот град на Кефалонија е одалечен 2 км, оа од аеродромот 7 км.


Соби:

227 соби, секоја има купатило (туш/вц), фен, сат.телвизија, телфон, клима уред, фрижидер, сеф и балкон.


Ресторани и барови:

Освен главниот ресторан, хотелот има лоби бар, бар покрај базен, како и бар на плажа.


Содржини:

Гостите имаат на располагање продавница, продавница за сувенири, ТВ сала и менувачница.


Галерија: