Olive Grove Studios&Apartments Svoronata - Сворoната, Кефалонија

Се наоѓа на 500м. од плажата Ai Heli, на околу 600м. од центарот на Сворната. Од аеродромот е одалечен околу 2км.


Соби:

Се состои од 22 студија и 3 апартмани. Секое студио има купатило (туш/вц), сат.телвизија, сеф, клима уред, кујна и балкон.


Содржини:

Хотелот има своја градина покрај базен.


Галерија: