Anna Maria Studios Xi - Ликсури, Кефалонија

Се наоќа на 650м. од Xi плажата, до центарот на местото Liksuri е одалечен 7 км, а од аеродромот 53км.


Соби:

Сите студија имаат купатило (туш/вц), телевизор, клима уред, кујна и балкон.


Ресторани и барови:

Во градината има скара на располагање.


Галерија: