Zest Xi - Ликсури, Кефалонија

комплексот на апартмани се наоѓа на западната обала на стровот, на полуостровот Plaiki.Од Златната песочна плажа Xi е одалечен 400м, а од центарот на туристичкото место Ликсури 7км.


Соби:

Сите соби имаат купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, ДВД. телефон. клима уред, фрижидер, кујна со тостер, рерна или микробранова.


Содржини:

Во склоп на хотелот гостите имаат на располагање паркинг, базен и игралиште за деца.


Галерија: