La Cite 2* - Ликсури, Кефалонија

Скромен градски хотел кој се наоѓа во туристичкото место Ликсури. Од пристаништето, плоштадот и многубројните ресторани и кафичи е одалечен само 200м.Го препорачуваме овој хотел за сите оние кои сакаат да бидат сместени во центар на туристичко место, а со автомобил сакаат да ги обиколат плажите и островот.


Соби:

Хотелот има 28 соби. Сите имаат купатило (туш/вц), фен, телевизор, телефон, клима уред, фрижидер и балкон.


Содржини:

Во склоп на хотелот гостите имаат на располагање рецепција, сеф и базен со бар.


Галерија: