Umberto 3* - Санта Доменика, Калабрија

Се наоѓа во центарот на местото Санта Доменика, 500м од плажа, до која ве носи хотелски Shuttle bus. Од Тропеа е одалечен 2 км, 7 км од плажата Капо Ватикано, а од аеродромот околу 65км.


Соби:

Хотелот има вкупно 25 соби. Секоја има купатило (туш/вц), фен, сат.телевизија, телефон, клима уред и мини бар.


Ресторани и барови:

Во склоп на објектот има сала за доручек и бар.


Содржини:

Освен на плажа гостите можат да се опуштат и во малиот спа центар, кој нуди голем број на масажи.


Галерија: