La Perla 3* - Тропеа,Калабрија

Се наоѓа во Тропеа, 100 м од градскиот плоштад. Од грдската плажа е одалечен 500м, а од аеродромот околу 70м.


Соби:

Хотелот има 48 соби, распоредени на 5 спрата. Секоја соба има купатило (туш/вц), фен, телевизија и вентилатор. Одреден број на соби имаат балкон.


Ресторани и барови:

На панорамската тераса на хотелот се служи доручек, а во понудата има и коктели и други освежителни пијалоци.


Галерија: