Marinella 3* - Капо Ватикано, Калабрија

Се наоѓа на 300м од плажата Groticele, во областа Капо Ватикано. Опкружен е со прекрасна градина со бујна медитеранска вегетација. Од Тропеа е одалечен 12 км, а од аеродрмот околу 72км.


Соби:

Сите соби имаат купатило (туш/вц), фен, сат.тлевизија, телефон, клима уред, сеф и балкон.


Ресторани и барови:

Хотелот има ресторан, бар кој во понудата има лесни оброци и освежителни пијалоци, како и ТВ сала.


Галерија: